O firmie

Naszym celem jest aby produkowane przez nas meble były nie tylko koniecznym uzupełnieniem wnętrza, ale stanowiły ich centralny punkt. Aby przykuwały uwagę swym niepowtarzalnym pięknem i ułatwiały codzienne czynności poprzez swą wyjątkową funkcjonalność.

Monpat Spółka Jawna działa na rynku od 1998 roku. Została założona w oparciu o 25 letnie doświadczenie przedsiębiorstwa macierzystego „Zakład Stolarski Stanisław Cześniewicz". Umożliwiło to nam w szybkim czasie zajęcie uznanej pozycję na rynku Szczecińskim i całego regionu czego najlepszym potwierdzeniem zdobycie nominacji do złotego medalu Targów Poznańskich HotelInvest w 2010r .

Od momentu powstania nasze przedsiębiorstwo nieustannie rozwija sie dzięki inwestycjom w doskonalenie kadr i nowoczesny park maszynowy. Jesteśmy zatem w stanie produkować meble najwyższej jakości oraz świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Produkujemy meble zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla klientów instytucjonalnych. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wykonać niewielkie projekty, takie jak zabudowa kuchenna lub garderoba, ale także projekty polegające na wyposażeniu w meble całych obiektów hotelowych, biurowych lub usługowych.

Produkowane przez naszą firmę meble charakteryzują się ciekawym wzornictwem i stylistyką, wykonane są z materiałów najwyższej jakości renomowanych firm polskich i zagranicznych, co doceniło wielu klientów z Polski, Niemiec, Anglii, Szwecji i Norwegii.

Na przełomie 2013/2014r nasza firma uzyskała dofinansowanie na zakup innowacyjnych maszyn do obróbki płyt meblowych.

  1. CNC Busellato JET OPTINA T5 – pięcioosiowe centrum obróbcze
  2. BRANDT Optimat KDF 650 C – okleiniarka wąskich krawędzi

„Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013”

kontakt@monpat.pl
tel. (+48) 91 317 54 13
fax: (+48) 91 317 54 13
MONPAT s.j.
ul. Ofiar Stutthofu 28
72-010 Police-Szczecin

©2011 Monpat | Meble biurowe, meble hotelowe, meble kuchenne. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Studio graficzne Michał Mac